kolnie1
kolnie2
kolnie3

O nas

 

Historia koncernu RMA rozpoczęła się w 1969 roku w warsztacie Siegfrieda Truttenbacha w Niemczech – pierwszej siedzibie Faulhaber i Truttenbach OHG.  W ciągu ostatnich blisko pięćdziesięciu lat firma dynamicznie się rozwijała a dziś koncern RMA jest wiodącym producentem armatury wykorzystywanej do przesyłu gazu i ropy naftowej w największych inwestycjach w Europie i na całym świecie. W trzech europejskich i dwóch azjatyckich (Królestwo Bahrajnu i Rosja) zakładach Koncern zatrudnia ponad siedmiuset pracowników.

Koncern RMA jest  uznanym partnerem wielu potentatów w dziedzinie przesyłu gazu i mediów palnych m.in.: Ruhrgaz, Open Grid, Gazprom, Gaz de France, Amoco polski Gaz-System czy PGNiG. Warto podkreślić, że Koncern RMA to wciąż rodzinny biznes, zarządzany przez Andreasa Truttenbacha – Prezesa Koncernu.

 Historia „RMA POLSKA” sp. z o.o.

W 1996  roku w Chojnowie  na bazie „green field” powstaje pierwszy zagraniczny oddział Koncernu RMA  – firma „RMA POLSKA” sp. z o.o. Po szybkiej budowie pierwszej hali produkcyjnej i biurowca oraz przeszkoleniu w Niemczech pracowników produkcyjnych, już na przełomie lat 1997/1998 „RMA POLSKA”  wysyła do zakładów macierzystych RMA w Niemczech pierwsze transporty z gotowymi produktami: monoblokami  izolacyjnymi, złączami typu M oraz osprzętem armatury gazowej. Od samego początku  w Koncernie RMA ważną dewizą jest hasło  ”Klient w centrum zainteresowania” – mające odzwierciedlenie w oferowaniu wysokiej jakości produkcji, stabilności współpracy i kooperacji.  Aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku przedsiębiorstwo nieustannie się rozwijało poprzez rozbudowę hal produkcyjnych w latach 2004, 2010 oraz 2013 roku a także rozszerzanie zakres produkcji i usług, inwestycje w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia, zatrudnianie najlepszych fachowców i stałe ich szkolenie. Równolegle ze zwiększaniem możliwości produkcyjnych realizowano zdobywanie ważnych certyfikatów, aprobat i wdrożeń nowych produktów potwierdzając tym samym naszym Klientom, iż RMA Polska jest zaufanym partnerem o ugruntowanej pozycji wytwarzającym komponenty armatury gazowej zgodnie z obowiązującymi standardami w Polsce i zagranicą .

Kontakt

"RMA POLSKA" sp. z o. o.
ul. Łużycka 14
PL 59-225 Chojnów

telefon: +48 76 819 12 32
fax: +48 76 819 13 12
email: rma@rma.com.pl
email: sprzedaz@rma.com.pl

13 + 15 =

RMA Polska Sp. z o.o.

Scroll Up