kolnie1
kolnie2
kolnie3

O nas

 

Historia koncernu RMA rozpoczęła się w 1969 roku w warsztacie Siegfrieda Truttenbacha w Niemczech – pierwszej siedzibie Faulhaber i Truttenbach OHG.  W ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat firma dynamicznie się rozwijała a dziś koncern RMA jest wiodącym producentem armatury wykorzystywanej do przesyłu gazu i ropy naftowej w największych inwestycjach w Europie i na całym świecie.    W trzech europejskich i dwóch azjatyckich (Królestwo Bahrajnu i Rosja) zakładach Koncern zatrudnia ponad siedmiuset pracowników.

Koncern RMA jest  uznanym partnerem wielu potentatów w dziedzinie przesyłu gazu i mediów palnych.

Warto podkreślić, że Koncern RMA to wciąż rodzinny biznes, zarządzany przez Andreasa Truttenbach – Prezesa Koncernu.

 Historia „RMA POLSKA” sp. z o.o.

W 1996  roku w Chojnowie  na bazie „green field” powstaje pierwszy zagraniczny oddział Koncernu RMA  – firma „RMA POLSKA” sp. z o.o.

Po szybkiej budowie pierwszej hali produkcyjnej i biurowca oraz przeszkoleniu w Niemczech pracowników produkcyjnych, już na przełomie lat 1997/1998 „RMA POLSKA” wysłała do zakładów macierzystych RMA w Niemczech pierwsze transporty z gotowymi produktami: monoblokami  izolacyjnymi, złączami typu M oraz osprzętem armatury gazowej.

Aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku przedsiębiorstwo nieustannie się rozwijało. Kolejne etapy rozbudowy zakładu pozwoliły osiągnąć powierzchnię 6000 m2  (etap I – 2004 rok, etap II- 2010 rok oraz etap III rozbudowy w 2013 roku). Rozszerzono również zakres produkcji i oferowanych usług dostosowując je do oczekiwań klientów. Poczynione zostały również inwestycje w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia, do których obsługi zatrudniono najlepszych fachowców.

Firma dużą uwagę przywiązuje do ciągłego podnoszenie kwalifikacji i kompetencji swoich pracowników .

Wraz z poszerzaniem możliwości produkcyjnych i zakresu oferowanych usług, Firma realizowała z góry założony plan pozyskiwania istotnych certyfikatów, aprobat i dopuszczeń, potwierdzając tym samym wysokie standardy produkcyjne, zgodne z wymogami rynku i przedmiotowymi normami. Działania te zbudowały w oczach Klientów RMA Polska wizerunek solidnego i godnego zaufania partnera, posiadającego ugruntowaną pozycję rynkową w kraju i za granicą.

RMA Polska Sp. z o.o.

Scroll Up