Malowanie na mokro

Malowanie detali różnych wielkości: od małych do wielkogabarytowych ( ograniczenie wielkości do rozmiarów naszej komory śrutowniczej )
Oferujemy malowanie na mokro materiałów o różnych gabarytach od małych elementów przez średnie, do wielkogabarytowych i o różnym przeznaczeniu.
Podczas lakierowania zwracamy uwagę nie tylko na uzyskany rezultat ochronny, ale także na estetykę malowanej przez nas powierzchni — na życzenie Klienta możemy użyć różnokolorowych farb, łącząc je w taki sposób, by lakierowany materiał otrzymał pożądany przez niego efekt wizualny.
Nasza oferta obejmuje nie tylko sam proces lakierowania na mokro, ale także, w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta, dodatkowe usługi pomocnicze.
Wszystkie realizacje dostosowujemy do wymagań Klienta, dlatego cennik naszych usług jest ustalany indywidualnie.

 

Proces malowania na mokro

Malowanie na mokro polega na nakładaniu płynnej farby, metodą natryskową, na powierzchnię w celu stworzenia warstwy ochronnej o właściwościach antykorozyjnych i estetycznych. Kluczowym elementem tego procesu jest precyzyjne nakładanie farby w krótkich odstępach czasu, aby zapewnić równomierne pokrycie i wiązanie warstw. Ta metoda gwarantuje dokładne pokrycie nawet najbardziej skomplikowanych detali, eliminując smugi, zgrubienia i pęcherze powietrza. Jest także ekonomiczna, wymaga mniejszej ilości farby i krótszego czasu aplikacji w porównaniu z innymi technologiami. Aby osiągnąć najlepsze efekty, należy używać specjalistycznych komór lakierniczych, utrzymywać odpowiednią temperaturę suszenia oraz standardy jakości.

Zalety malowania na mokro:

  • możliwość tworzenia różnorodnych wzorów i kombinacji kolorystycznych,
  • trwała i skuteczna ochrona przed korozją oraz uszkodzeniami mechanicznymi,
  • można stosować na różne powierzchnie,
  • wysoka wydajność i szybkość aplikacji farby, przy najwyższej jakości
    ekonomiczna technologia zabezpieczania antykorozyjnego,
  • dokładne pokrycie nawet detali o skomplikowanych kształtach,
  • generuje niewiele szkodliwych substancji dla środowiska

Zapytania ofertowe proszę kierować na adres:  sales@rma.com.pl

telefon:  +48 795 479 948