1. Oferty pracy
  2. Lakiernik/malarz przemysłowy PRACA W NIEMCZECH bez. u pracodawcy!

Lakiernik/malarz przemysłowy PRACA W NIEMCZECH bez. u pracodawcy!

RMA to globalna, rodzinna firma w drugim pokoleniu. Produkty i systemy technologii gazowej są opracowywane, produkowane i sprzedawane w lokalizacjach w Europie, Ameryce Północnej, Azji i na Bliskim Wschodzie. Portfolio produktów uzupełniają usługi serwisowe i inżynieryjne oraz oprogramowanie do monitorowania systemów pomiarowych.

Teraz poszukujemy pracowników do naszej lokalizacji w Niemczech

Miejsce pracy: GEVA Gas- und Energieverteilungsanlagen GmbH

Otto-Hahn-Str. 12 | 76275 Ettlingen

RMA Polska jako wiodący producent komponentów urządzeń do przesyłu gazu poszukuje kandydata na stanowisko: Lakiernik / Malarz przemysłowy 

Wymiar pracy

Pełny etat

Miejsce pracy

Otto-Hahn-Str. 12 | 76275 Ettlingen

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie

Tak

Oczekujemy od kandydata:

  • Zaangażowanie,
  • Doświadczenie w procesach malarskich/lakierniczych.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia bezpośrednio na firmę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do poziomu wiedzy i doświadczenia,

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail lub złożyć osobiście w siedzibie firmy “RMA Polska“ sp. z o. o. Ul. Łużycka 14, 59-225 Chojnów www.rma.com.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli na przesyłanych dokumentach: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez RMA POLSKA sp. z o.o. moich danych osobowych w celu oceny moich kwalifikacji, oceny zdolności i umiejętności oraz wyboru i zatrudnienia odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób na wybranym stanowisku, w związku z którym toczy się postępowanie rekrutacyjne. Powyższa zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie życiorysie (CV), liście motywacyjnym, a także udostępnione w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przetwarzać Pani/Pana dane osobowe aby – w razie ustalenia przez nas na podstawie przekazanych przez Panią/Pana danych, że Pani/Pan spełnia wymagane przez nas kryteria – zaproponować Pani/Panu pracę w RMA POLSKA sp. z o.o. W razie braku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, nie będzie możliwym Pani/Pana udział w postępowaniu rekrutacyjnym.”

Aplikuj

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Załącz CV
Format plików: pdf, jpg, png | Maksymalny rozmiar 10MB
Wypełnij to pole
20 + 13 = ?
Wpisz wynik równania aby kontynuować
You need to agree with the terms to proceed